Drogie Osoby,

Z radością informujemy, że już dziś rusza rejestracja na Paradę Równości, która odbędzie się 15 czerwca! Rejestracja obejmuje grupy zorganizowane, platformy, Miasteczko Równości oraz wydarzenia towarzyszące. Link do rejestracji:

 www.paradarownosci.pl/rejestracja.

Grupy zorganizowane

Grupa zorganizowana to grupa osób, które po prostu chcą wziąć udział w Paradzie i zaprezentować swoją przynależność do niej – czy to koszulkami, czy flagami. 

Grupa zorganizowana z platformą

Grupa zorganizowana z platformą to grupa osób, która bierze udział w Paradzie przy pojeździe. Cena udziału jest zależna od wielkości pojazdu. Potrzebujecie pomocy z platformą? Przygotowaliśmy dla Was oferty. Osoby koordynatorskie – Łucja i Dominik – chętnie Wam je prześlą: parada@paradarownosci.pl.

Miasteczko Równości

To miejsce pełne radości, przyjaźni i wsparcia dla każdego uczestnika Parady Równości ale też niepowtarzalna okazja, aby bliżej poznać organizacje, firmy i grupy osób, które codziennie działają na rzecz praw społeczności LGBTQ+ w Polsce. Chcesz rozstawić swoje stoisko i stać się częścią Miasteczka? Zapraszamy! Osoby koordynatorskie Miasteczka Marcelina i Mateusz chętnie odpowiedzą na Twoje pytania: miasteczko@paradarownosci.pl.

Wydarzenia towarzyszące

Pragniesz zostać częścią Parady? Chcesz, żebyśmy pomogli Ci rozpromować Twoje wydarzenie dla osób LGBT+? Zgłoś je jako wydarzenie towarzyszące!

Link do rejestracji: www.paradarownosci.pl/rejestracja

Widzimy się 15 czerwca na Paradzie! Szykujcie brokat, flagi i transparenty!